MENU

licencja doradcy restrukturyzacyjnego

Doradca restrukturyzacyjny



W czerwcu 2017 roku uzyskałem licencję doradcy restrukturyzacyjnego i zostałem wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Licencja ta uprawnia mnie m.in. do wykonywania czynności:

- syndyka na podstawie ustawy Prawo upadłościowe;

- nadzorcy i zarządcy na podstawie ustawy Prawo restrukturyzacyjne;

- zarządcy w egzekucji przez zarząd przymusowy na podstawie ustawy Kodeks postępowania cywilnego;

Ponadto świadczę czynności doradztwa restrukturyzacyjnego, które obejmują udzielanie porad, opinii i wyjaśnień oraz świadczenie innych usług z zakresu restrukturyzacji i upadłości.

Jeżeli z jakiś względów Twoja firma nie funkcjonuje właściwie koniecznie zadzwoń do mnie lub napisz!


Prowadzone przeze mnie postępowania upadłości osób fizycznych nieprowadząch działalności gospodarczej:

  • V GUp 11/18 - Joanna Teresa Brosdowska (zakończone);
  • V GUp 15/18 - Ewa Żubkowska (zakończone);
  • V GUp 35/18 - Mirosława Szymańska (zakończone);
  • V GUp 43/18 - Barbara Rutkowska (zakończone);
  • V GUp 44/18 - Andrzej Rutkowski (zakończone);
  • V GUp 59/18 - Marian Kuczmarski (zakończone);
  • V GUp 75/18 - Marek Hoppe (zakończone);
  • V GUp 138/18 - Maciej Majewski;
  • V GUp 139/18 - Marta Majewska;
  • V GUp 147/18 - Beata Banaszczyk;
  • V GUp 148/18 - Henryk Huzarski (zakończone);
  • V GUp 157/18 - Rafał Lewandowski;
  • V GUp 164/18 - Agnieszka Ernest (zakończone);
  • V GUp 168/18 - Anastazja Bagińska;
  • V GUp 169/18 - Piotr Trojanowski (zakończone);
  • V GUp 170/18 - Wioletta Zasada (zakończone);
  • V GUp 175/18 - Maciej Lewandowski;
  • V GUp 2/19 - Joanna Osińska;
  • V GUp 9/19 - Piotr Skiba;
  • V GUp 11/19 - Maria Bińkowska (zakończone);
  • V GUp 13/19 - Dariusz Bińkowski (zakończone);
  • V GUp 14/19 - Jakub Maternowski (zakończone);
  • V GUp 15/19 - Jolanta Tomaszewska (zakończone);
  • V GUp 16/19 - Hanna Stachowska (zakończone);
  • V GUp 17/19 - Izabela Łytka (zakończone);
  • V GUp 29/19 - Magdalena Gracyk;
  • V GUp 31/19 - Michał Kwiatkowski;
  • V GUp 42/19 - Zbigniew Ligocki;
  • V GUp 45/19 - Wojciech Kiejnowski (zakończone);
  • V GUp 50/19 - Konrad Karasiński;
  • V GUp 58/19 - Urszula Górska (zakończone);
  • V GUp 80/19 - Jadwiga Szkiłądź-Fiszer;
  • V GUp 81/19 - Mariusz Biliński (zakończone);
  • V GUp 109/19 - Andrzej Krzemiński;
  • V GUp 119/19 - Sławomir Cichowicz;
  • V GUp 119/19 - Marianna Cichowicz;
  • V GUp 135/19 - Alicja Karasińska;
  • V GUp 138/19 - Michał Gałęzewski;
  • V GUp 144/19 - Teresa Wiśniewska;
  • V GUp 154/19 - Jadwiga Mikulska;
  • V GUp 164/19 - Barbara Wiśniewska (zakończone);
  • V GUp 179/19 - Mariola Kordek (zakończone);
  • V GUp 186/19 - Marzenna Skiba;
  • V GUp 207/19 - Jacek Niedziela;
  • V GUp 4/20 - Leszek Sierakowski;
  • V GUp 14/20 - Monika Wiśniewska;
  • V GUp 34/20 - Iwona Sierakowska;
  • V GUp 36/20 - Sylwia Danielewicz;
  • V GUp 39/20 - Teresa Iwańska;
  • V GUp 55/20 - Anna Tomaszewska;
  • V GUp 69/20 - Dominika Mazanowska;
  • V GUp 82/20 - Marek Cerak;
  • V GUp 129/20 - Alicja Bukowska;
  • V GUp 137/20 - Grażyna Kotowska;
  • V GUp 142/20 - Aurelia Damian;
  • V GUp 146/20 - Halina Chełminiak;
  • V GUp 147/20 - Szczepan Chełminiak;
  • V GUp 148/20 - Radzisława Guzowska-Marek;
  • V GUp 149/20 - Grażyna Janke;
  • V GUp 150/20 - Halina Matusiak;
  • V GUp 151/20 - Łukasz Łytka;
  • V GUp 152/20 - Dorota Tabarkiewicz;
  • V GUp 152/20 - Joanna Dąbrowska V GUp 155/20;
  • V GUp 158/20 - Marzena Madajczyk;
  • V GUp 161/20 - Piotr Szyjkowski;
  • V GUp 165/20 - Sebastian Dudek;
  • V GUp 168/20 - Monika Krysiak;
  • V GUp 181/20 - Krystian Gapski;
  • V GUp 185/20 - Jerzy Skarbowski;
  • V GUp 191/20 - Teresa Dudek;
  • V GUp 217/20 - Karol Czekański;
  • V GUp 238/20 - Barbara Michalska;
  • V GUp 246/20 - Zbigniew Stanisław Janowski;
  • V GUp 255/20 - Alicja Danuta Grzywna;
  • V GUp 259/20 - Anna Kowalska;
  • V GUp 290/20 - Małgorzata Staniszewska;
  • V GUp 291/20 - Karolina Twarowska;
  • V GUp 295/20 - Maciej Pułkownik;
  • V GUp 312/20 - Barbara Tomaszewska;
  • V GUp 314/20 - Arkadiusz Sieraszewski;
  • V GUp 315/20 - Klaudia Kerner;
  • V GUp 319/20 - Mariusz Skrzypiński;

  • Inne postępowania:

  • V GU 171/19 - tymczasowy nadzorca sądowy RANDSON sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu (zakończone);
  • V GU 502/19 - tymczasowy nadzorca sądowy Marka Markowskiego prowadzącego działalność goapodarczą pod nazwą "Auto-Serwis" z siedzibą we Włocławku;
  • V GU 35/20 - tymczasowy nadzorca sądowy Marcian Lorkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą MPL Design z siedzibą w Toruniu (zakończone);
  • V GU 432/19 - tymczasowy nadzorca sądowy MAR-MOT sp. z o.o. z siedzibą w Kowalewie Pomorskim;
  • V GUp 81/20 - syndyk masy upadłości Doroty Peplińskiej-Kornaś prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Kondi”;
  • V GUp 329/20 - syndyk masy upadłości Marcian Lorkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą MPL Design z siedzibą w Toruniu;