MENU

Patryk Chodkowski

Jestem młodym i energicznym radcą prawnym oraz doradcą restrukturyzacyjnym specjalizującym się w obsłudze przedsiębiorców.Tytuł zawodowy radcy prawnego uzyskałem w lipcu 2015 roku, jednakże praktykę w zakresie obsługi przedsiębiorców zdobywam od 2010 roku, najpierw jako asystent adwokata - mojego taty - Stanisława Chodkowskiego, zaś od czerwca 2012 roku jako właściciel kancelarii prawnej.

W maju 2014 roku moje zainteresowania związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstw doprowadziły mnie do złożenia z wynikiem pozytywnym egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa, przeprowadzanego przez Ministra Skarbu Państwa. W czerwcu 2017 roku uzyskałem licencję doradcy restrukturyzacyjnego i zostałem wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych Ministerstwa Sprawiedliwości.

Te lata doświadczeń wspartych nieustannie poszerzaną wiedzą dały mi narzędzia, dzięki którym mogę pomóc Tobie i Twojej firmie w niezakłóconym i nieustannym rozwoju. Różnorodność prowadzonych przeze mnie spraw związanych z szeroko pojętym biznesem, na różnych szczeblach zaawansowania, daje mi podstawy do zaoferowania Tobie szczególnego rodzaju kompleksowego produktu, o którym przeczytasz więcej w zakładce oferta.
Zaufali mi: