MENU

79 proc przedsiębiorców

Ponad 95 % mikro- i małych przedsiębiorców nie odczuwa potrzeby korzystania z usług prawników. Osoby te nie proszą prawników o pomoc, ponieważ nie rozpoznają ryzyk prawnych i uznają, że poradzą sobie sami, bowiem większość z nich nie ma zdolności rozpoznania sytuacji wymagającej interwencji specjalisty – prawnika.

79 proc przedsiębiorców

Aż 79 % przedsiębiorców uznaje, że największym utrudnieniem w prowadzeniu działalności są kwestie związane z prawem

79 proc przedsiębiorców

Przeciętnie 38 % swojego czasu przedsiębiorca przeznacza na czynności związane z prawnym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

79 proc przedsiębiorców

O 33 % za mało czasu przedsiębiorcy poświęcają na spotkania – kontakty z klientami i na współpracę z kooperantami.Radca Prawny


Jak zapewne przekonałeś się na własnej skórze, prowadzenie biznesu w Polsce jest niezwykle trudne i ryzykowne. Jak pokazują badania największą bolączką polskiego przedsiębiorcy jest skomplikowanie przepisów i walka z urzędami, sądami i innymi instytucjami. Jak deklarują przedsiębiorcy, ponad trzecią część czasu zabierają im sprawy związane z prawem i jego stosowaniem, jednocześnie narzekają, że za mało czasu poświęcają na relację z klientem, czy na współpracę z partnerem biznesowym.Pomyśl teraz jak cenny jest Twój czas i ile tracisz go na sprawy niezwiązane bezpośrednio z przedmiotem Twojej działalności, już nie wspominając ile Cię to kosztuje zdrowia, nerwów i pieniędzy!Rozwiązaniem Twoich problemów, a w konsekwencji sposobem na poprawę funkcjonowanie Twojego biznesu jest skrojona na miarę, kompleksowa obsługa prawna.Co to znaczy kompleksowa, skrojona na miarę obsługa prawna?Mam tu na myśli partnerstwo biznesowe polegające na współpracy, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, w oparciu o zaufanie i bieżący kontakt – takie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas, nerwy oraz pieniądze.Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych (w tym zatrudniających ponad 2000 pracowników). W związku z powyższym jeżeli chcesz poprawić funkcjonowanie swojego biznesu koniecznie zadzwoń do mnie lub napisz!

Twoja firma przeżywa ciężki okres? Jestem licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym, który pomoże przejść Ci przez trudny okres i wyjść z kryzysu obronną ręką!